Návrh bez názvu-3

Skupinové lekce

Body&Mind

Cvičení ve stylu body & mind klade důraz nejen na tělesnou, ale i duševní stránku člověka. Nabízí vyvážený přístup k udržení fyzické kondice, zlepšení pohybového aparátu (zejména hlubokého stabilizačního systému) a celkové koordinace.

Kondičně silové lekce

Kondičně silové lekce vycházejí z nejúčinnějších principů funkčních a kruhových tréninků, zahrnují vždy komplexní posilování celého těla s cílem formovat postavu a výrazně rozvíjí zdatnost. Spálíte při nich velké množství kalorií.

FITMOM babies&kids

FITMOM je fitness koncept věnující se těhotným ženám a maminkám s dětmi. Vytvořila ho osobní trenérka a výživová poradkyně Mgr. Lea Vršecká, která je sama maminkou tří dětí.

Cvičení se zaměřuje na nastávající maminky, které se v průběhu těhotenství chtějí cítit fit a po porodu se chtějí vrátit zpět brzy do kondice. Je určen všem těhotným ženám i maminkám po porodu, které chápou, že v tomto krásném, i když leckdy náročném období je třeba pečovat nejen o miminko, ale také o sebe.

Velká pozornost je také věnována i samotným dětem. Již od mala jsou děti formou hry vedeny k pohybu, učí se jak být aktivní, a jak převzít zodpovědnost za svůj život. Trénují nejen tělo a svaly, ale také trpělivost, pozornost, důslednost, tedy vlastnosti, které pro ně budou mít hodnotu i v dospělosti.

Přejít nahoru