o nas

Filozofie Fitness Clinic

Fitness Clinic poskytuje svoje služby od roku 2021. Samotná myšlenka na toto zařízení přitom vznikla před více než 5 lety. Od začátku naší existence klademe ve Fitness Clinic důraz na poskytování kvalitních služeb. Na prvním místě je pro nás zdraví našich klientů.

Co nabízíme

Kromě moderně vybaveného fyziofitness nabízíme i různé druhy skupinových lekcí zaměřených nejen na zlepšení kondice, vytrvalosti, ale také na nalézání vnitřního klidu a harmonie mezi tělem, duší a myslí. Jednotlivými lekcemi vás provedou naši špičkoví lektoři a instruktoři. Stejně tak, jako zkušení osobní trenéři, kteří vám jsou k dispozici ve fitness zóně, jsou připraveni předat vám své dlouholeté zkušenosti a znalosti. Jejich práce je baví a dělají ji s nadšením a úsměvem na tváři.

V rámci komplexnosti poskytování našich služeb nabízíme možnost absolvovat vstupní/výstupní diagnostiky včetně měření na bioimpedančním přístroji Inbody. Klientům poskytujeme výživové poradenství, fyzioterapeutickou péči a různé druhy masáží. Při poskytování našich služeb pracujeme s bio-psycho-sociálním modelem, a proto je nedílnou součástí našeho týmu i zkušený psychoterapeut. S jeho pomocí budete schopni nalézt reálné možnosti a varianty řešení vašich situací týkajících se různých oblastí vašeho života. V rámci konceptu FITMOM babies & kids se věnujeme také ženám, které chtějí otěhotnět, těhotným a maminkám po porodu. Součástí tohoto konceptu je psychomotorická poradna pro děti do 1 roku.

Vzhledem k tomu, že víme, jak moc je občas pro rodiče těžké skloubit výchovu dětí s péčí o sebe sama, nabízíme k dispozici dětský hlídací koutek. O vaše děti se tu postará milý a zkušený personál, který se jim bude plně věnovat po celou dobu, kdy budete využívat některou z našich služeb. Odpočinout si od starostí všedních dní, načerpat novou sílu a energii, můžete také v našem café & lounge koutku. Po celou dobu vašeho pobytu u nás můžete bezplatně parkovat na vyhrazeném parkovišti.

Pro koho

Nejsme jako ostatní fitness centra, která se specializují na poměrně úzkou skupinu klientů. Naše služby poskytujeme široké veřejnosti - od dětí až po seniory. Chceme tu být pro ženy i muže, pro ty, kteří chtějí přibrat, ale i ty, kteří chtějí redukovat nadbytečné kilogramy. Naším přáním je, aby se u nás klienti cítili příjemně, měli pocit naprostého pohodlí a soukromí a zároveň jim byla věnována maximální péče a pozornost. Proto také klademe velký důraz na osobní přístup a individuální potřeby jednotlivých klientů.

Proč k nám

Pokud nejste příznivcem velkých nadnárodních řetězců provozujících u nás fitness centra, které působí často velmi neosobním dojmem, a navíc vás svazují různými smlouvami a členstvím, pak vězte, že ve Fitness Clinic vás nic takového nečeká. U nás najdete rodinné prostředí, příjemnou atmosféru a vstřícný přístup. Náš tým je skupina profesionálů, kteří svou práci dělají s chutí a nadšením. Všichni se neustále vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy v daném oboru. S nadšením také uvítáme vaše tipy a návrhy na případné zlepšení. Naší hlavní prioritou je, abyste se u nás cítili co nejlépe. Proto klademe velký důraz na čistotu, kvalitní materiály a harmonii celého prostoru. Zároveň se snažíme být šetrní k přírodě.

Naše poslání

Přejeme si přinášet nejen zdraví, ale také radost z pohybu a navrátit pravidelný, přirozený pohyb zpět do našich životů. Chceme tak zlepšovat a obohacovat život našich klientů, spolupracovníků, společnosti, a tím i celého světa…

Přejít nahoru