6

Dětský koutek

Vaše děti rádi přivítáme v našem dětském koutku, kde se o ně postará milý a plně kvalifikovaný personál.

Na děti čeká pestrý program. Na předem zadané téma, které je každý týden jiné, si u nás děti mohou vyrobit něco malého pro radost sobě nebo svým rodičům.

Kromě tvoření, výtvarných a různých pohybových aktivit čeká na děti také spousta hraček, stavebnic, skládaček, omalovánek, knížek a mnoho dalšího.

Netradičním prvkem dětského koutku, který zaujme nejen malé, ale i velké, je působivé akvárium, skrze které na vás děti uvidí i v okamžiku, kdy zrovna cvičíte. Děti se díky tomu budou cítit v klidu a bez obav. Vzájemně se přitom můžete těšit pohledem na různé druhy pestrobarevných rybiček.

HLÍDÁME DĚTI JIŽ OD UKONČENÉHO ŠESTINEDĚLÍ

Jako jeden z mála dětských koutků nabízíme hlídání dětí již od ukončeného šestinedělí. Pro nejmenší návštěvníky máme připravenou postýlku, ohrádku a zajímavé hračky podporující jejich další rozvoj.

VÍCE NEŽ HLÍDÁNÍ

Naší snahou není jen spokojenost nám svěřených dětí, ale také rozvoj jejich dovedností, schopností a touhy po poznání. Podporujeme smysl dětí pro koordinaci, soustředění, samostatnost a pořádek. Respektujeme a rozvíjíme vrozenou osobnost i talent dítěte. Děti u nás nejsou k aktivitám nuceny, ale podporujeme jejich vlastní schopnost rozhodování a zájmy.

DBÁME NA ČISTOTU A POŘÁDEK

Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienický předpisů. Součástí je i pravidelná dezinfekce prostor, pomůcek a hraček.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí: 9:00 - 19:00

Úterý: 9:00 - 17:00

Středa: 9:00 - 19:30

Čtvrtek: 9:00 - 19:30

Pátek: 9:00 - 14:00

DŮLEŽITÉ INFORMACE
  • Vzhledem k vytíženosti a omezené kapacitě našeho koutku je nutná rezervace předem. Hlídání miminek a malých dětí (0 – 3 roky) ve vybraný termín je třeba si ověřit telefonicky na recepci.
  • Doporučujeme dát dětem s sebou pití, popř. svačinku, přezůvky a další potřebné věci (např. pleny, náhradní oblečení). Všechny věci by měly být podepsané.
  • Nepřijímáme děti nemocné, nachlazené, s teplotou nebo rýmou. Pokud v průběhu hlídání zjistíme u dítěte očividné známky nachlazení, budeme nuceni předat ho zpět rodičům bez nároku na vrácení úhrady za cvičení i hlídání.
  • Pokud se s dítětem nedostavíte, bude vám účtován storno poplatek
  • Vzhledem k tom, že děti pracují s výtvarnými potřebami, doporučujeme jim dát starší obleční. Zástěra je v koutku k dispozici
OBJEDNÁVKA

Ve Fitness Clinic se dětskému koutku věnuje Michaela Pavlíková

  • +420 602 202 272

  • recepce(@)fitnessclinic.cz

Přejít nahoru