fyziobalance_header

Fit dance

fit dance a HIIT
POPIS

Fyzio balance je pomalý a klidný typ funkčního cvičení zaměřující se na správné držení těla, odstranění funkčních blokád (horní a dolní zkřížený syndrom, zatuhlá bedra a šíje, zkrácené nebo ochablé svaly…) dýchání, mobilitu a stabilitu a na znovuzapojení středu těla. Cílem tohoto cvičení je naučit se vnímat svoje tělo jako fungující harmonický celek, který se projevuje pohybem. Postupně se naučíte naslouchat svému tělu, lépe ho znát a reagovat na jeho potřeby, a to nejen v průběhu cvičení, ale i v každodenním životě. Tyto drobné, ale velmi důležité změny vám pomohou k dosažení vitality, zdraví a k pocitu celkové psychické pohody.

V lekci se prolínají principy Pilates s tradičními jógovými principy. Při některých lekcích pracujeme pouze s vlastním tělem, jindy využíváme balanční pomůcky.

Cvičení pomáhá při vadném držení těla, zlepšuje koncentraci, prohlubuje dýchání, uvolňuje nadměrné svalové napětí, odbourává stres a je vhodnou prevencí bolesti zad a kloubů.

Lekce je vhodná pro začátečníky. Cvičení je určeno těm, kteří chtějí zdravým a nenáročným způsobem udržet své tělo a mysl v kondici.

DÉLKA LEKCE

55 minut

OBTÍŽNOST

1

Přejít nahoru