fyziobalance_header

Hatha Yoga

vjoga2
POPIS

Jak už vyplývá ze samotného názvu, Balance jóga se zaměřuje na celkovou harmonii a rovnováhu těla a mysli. Podstatou je posílení vnitřního svalstva a koncentrace.

Jóga jako taková směřuje naši soustředěnost na pohyb a pocit těla v pohybu. Nicméně jóga není “pouhé” provádění cviků na podložce, které je zaměřené na tělesnou schránku, ale umožňuje objevovat také to, co se odehrává pod touto schránkou - naše prožitky, pocity, emoce, vnitřní (ne)klid.

Cílem jógy je um zastavení, odpoutání se od každodenní rutiny, oddání se plynutí v čase a prostoru, nalézání vnitřního klidu a harmonie. Každá lekce je jiná, dle energie a rozpoložení klientů, dle sezóny, je zaměřena na různé části těla, a na to, co naše tělo aktuálně potřebuje.

A jak budou jednotlivé lekce probíhat? Zaměříme se na správné provádění asán a výdrž v nich. Každý pohyb přitom propojíme s aktivním řízením dechu, což nám umožní dosažení hlubšího efektu jógy na naše fyzické i mentální tělo. Samozřejmostí je i relaxace, meditace a dechové cvičení, které ve správné jógové hodině nemohou chybět.

DÉLKA LEKCE

55 minut

OBTÍŽNOST

1

Přejít nahoru