fyziobalance_header

Vinyasa Yoga

Instruktor: Lucie Kral

vjoga2
POPIS

Vinyasa jóga je typ jógy, která může být pomalejší i dynamická. Jedna pozice (ásana) navazuje na druhou a každý pohyb je propojen s aktivním řízením dechu, což umožňuje dosažení hlubšího efektu jógy na naše fyzické i mentální tělo. Jóga směřuje naši soustředěnost na pohyb a pocit těla v pohybu, nicméně jóga není “pouhé” provádění cviků na podložce, které je zaměřené na tělesnou schránku, ale umožňuje objevovat také to, co se odehrává pod touto schránkou - naše prožitky, pocity, emoce, vnitřní (ne)klid.

Cílem jógy je um zastavení, odpoutání se od každodenní rutiny, oddání se plynutí v čase a prostoru, nalézání vnitřního klidu a harmonie. Každá lekce je jiná, dle energie a rozpoložení klientů, dle sezóny, je zaměřena na různé části těla, a na to, co naše tělo aktuálně potřebuje.

Lekce je ideální pro ty, kteří mají náročné dny v kanceláři, home office nebo doma, pro ty, kteří celý den běhají okolo ostatních, pro mámy a táty od dětí, a pro všechny, kteří chtějí hodinu nic neřešit, zpomalit a oddat se svému plynutí.

Hodina vždy začíná zklidňujícím dechovým cvičením (pranayama), následuje jógová sekvence (yoga flow) a lekce je ukončena závěrečnou řízenou meditací. Celá lekce je doprovázena cíleně vytvořenými playlisty, dle druhu jógové praxe.

DÉLKA LEKCE

55 minut

OBTÍŽNOST

1

Scroll to Top