Již brzy otevíráme

Do Fitness Clinic se začínají navážet první stroje značky Technogym.

Většina posilovacích strojů je z řady SELECTION 900, která patří mezi tu nejnovější a nejpropracovanější. Špičková biomechanika a ergonomie spolu s moderním designem a snadným použitím nabízí jedinečný zážitek z pohybu.

Součástí každého posilovacího stroje z řady SELECTION 900 je Unity™ Minitouch obrazovka, která vás provede cvičením a poskytne zpětnou vazbu o vašem tréninku. Díky propojení s fitness aplikací Mywellness od TECHNOGYMu budete mít vždy trénink pečlivě zaznamenán i ve svém mobilním zařízení.

Také v  kardio zóně pro vás chystáme širokou nabídka strojů – od běžeckých pásů, přes eliptické a cross trenažéry až po rotopedy, veslařský trenažér a nekonečné schody.

Většina kardio strojů navíc disponuje širokou škálu outdoorových tras pro běh či chůzi, umožňuje sledovaní TV nebo Netfixu, propojení s internetem a také nabíjení telefonu.

Kromě toho vás připravujeme i fyzio zónu se stroji řady TECHNOGYM KINESIS a komplexním cvičícím strojem Total Gym ELEVATE Encompas™.

Cvičení na těchto přístrojích je obzvlášť vhodné pro klienty s chronickými bolestmi zad a pohybového aparátu, v období rekonvalescence, po operacích či úrazech nebo jako navazující prvek na fyzioterapeutickou péči.

Ani milovníci funkčního tréninku u nás nepřijdou zkrátka. Čekat na ně bude víceúčelová konstrukce OMNIA a řada různých cvičebních pomůcek (např. kettlebelly, válce, posilovací lano, gymnastické kruhy, boxovací pytel, medicinbaly a další).

Máte se tak určitě na co těšit!

Přejít nahoru