funkcni

Funkční zóna

Součástí našeho fyziofitness je funkční zóna, která je navržena tak, aby vyhovovala těm nejnáročnějším požadavkům moderní doby. Prostor této zóny je určen především pro posilování a cvičení s vlastním tělem nebo s pomocí různých funkčních a balančních pomůcek. Mezi ty nejoblíbenější pomůcky, které u nás najdete, patří kettlebelly, medicinbaly, boxovací pytel, gymnastické kruhy, posilovací lano, BOSU, velké gymnastické míče, overbally, TRX, švihadla, plyometrické bedny a další. Cvičení s těmito pomůckami pomáhá ke zlepšení a rozvoji dynamiky, vytrvalosti a funkční síly.

Hlavní dominantou a srdcem celé zóny je víceúčelová věž OMNIA⁸ od firmy Technogym. Tato konstrukce vyhovuje různým skupinovým tréninkovým aktivitám a nabízí v jednom okamžiku až 8 stanovišť. Díky nesčetným pohybovým vzorům, různým možnostem nastavení zařízení a příslušenství, je každý trénink jedinečný a lze jej sladit s cíli a požadavky jednotlivých klientů.

Funkční zóna s víceúčelovou konstrukcí OMNIA je volně přístupná všem klientům v době, kdy v sále neprobíhají žádné skupinové lekce.

funkcni3
Přejít nahoru