masaze

Hloubková masáž

POPIS

Velmi uvolňující masáž, která respektuje fyziologii svalů. Masáž je prováděna po směru svalových vláken, velmi důkladně od jejich začátků až po jejich úpony. Uvolňuje jak podkoží, tak svaly do hloubky. Masáž přináší nejen relaxaci, ale hlavně úlevu od svalového napětí. V jejím průběhu je možné důkladně uvolnit svaly na celém těle nebo se zaměřit jen na určité svalové partie. Vždy záleží na momentální náladě a zdravotním stavu klienta.

Masáž se provádí částečně na sucho a částečně za použití kvalitních masážních olejů. Vždy se přizpůsobuje konkrétnímu klientovi. Proto také existuje mnoho možností a kombinací technik, s jejichž pomocí se během zvoleného časového úseku pracuje na uvolnění a odstranění bolestivých míst.

Klienti nejčastěji preferují hloubkovou masáž zad a šíje, dále masáž zad ve spojení s masáží nohou či chodidel, případně jakékoliv další svalové partie, které by mohly pomoci uvolnit aktuální svalové napětí.

Pro udržení uvolněného stavu svalů je dobré absolvovat masáž alespoň 1x měsíčně. U akutních stavů svalových blokád nebo napětí doporučujeme kůru tří masáží s týdenním rozestupem a následně nastavit delší intervaly dle vašich možností a potřeby.

Po masáži doporučujeme dodržovat pitný režim a neplánovat si větší fyzickou zátěž.

DÉLKA MASÁŽE

60, 90 nebo 120 minut

Přejít nahoru