fitnesszona

Špičkové posilovací stroje

Řada TECHNOGYM SELECTION 900 patří mezi nejnovější a nejpropracovanější řadu posilovací strojů této značky. Špičková biomechanika a ergonomie spolu s moderním designem a snadným použitím nabízí jedinečný zážitek z pohybu.

Součástí každého stroje je Unity™ Minitouch obrazovka, která vás provede cvičením a poskytne zpětnou vazbu o vašem tréninku. Díky propojení s fitness aplikací Mywellness od TECHNOGYMu budete mít vždy trénink pečlivě zaznamenán i ve svém mobilním zařízení.

stroj1

PŘIROZENÝ POHYB

1

BIOMOTION

Kopíruje přirozený pohyb těla prostřednictvím specifického rozsah pohybu, zajištuje konstantní odpor od začátku do konce, a tím vytváří plynulý pohyb.

SNADNÉ NASTAVENÍ & KOMFORT

4

VIZUÁLNÍ NASTAVENÍ

Snadnější nastavení díky žlutě označeným tlačítkům, páčkám a vizuálním značkám, které vyznačují správnou polohu těla na zařízení.

2

IDEALNÍ ÚCHOP

Nový design a kvalitní materiál poskytují lepší úchop a vyšší přilnavost rukou. Díky tomu si užijete trénink na maximum.

11

DRŽÁKY NA LÁHVE A TELEFON

Nedělejte si starosti s tím, kde nechat své věci. Vložte láhev, telefon a osobní předměty do vyhrazených držáků a užijte si trénink!

6

ERGONOMICKÉ NASTAVENÍ

Snadné nastavení tréninkové polohy díky hydraulicky nastavitelnému sedadlu. Tichý a pohodlný provoz.

12

HYGIENICKÝ KOMFORT

Speciální držák na opěrce stroje zajistí ručník na místě. Zabraňuje tak přímému kontaktu s čalouněním a pomáhá ke snadnému udržení čistoty.

3

PHYSIOCAM

Mění odpor kopírováním přirozené silové křivky. Menší odpor na začátku / konci, silnější ve střední části pohybu. Vhodné pro uživatele s omezenou schopností pohybu nebo po rehabilitaci.

10

BIOSEDADLO

Anatomicky tvarované sedadlo a dvoudílné opěradlo podporují páteř a pomáhají zaujmout správnou pozici během tréninku. Široký a pohodlný tvar poskytuje maximální komfortní při cvičení.

Kromě řady SELECTION 900 u nás najdete i zástupce z řady SELECTION 700, zónu s jednoručkami a free weight stroji, věž s posilovacími kladkami a mnoho dalšího.

Přejít nahoru